موشن گرافیک در ایران هنوز یک هنر نوپا و مفهومی نسبتا تازه‌ست، که با وجود علاقه رو‌به‌رشد مردم به استفاده از اون، این هنر به خوبی در کشور ما شناخته نشده و صاحبان کسب وکار نمی‌تونند از مزایای اون به طور کامل بهره ببرند.
ایجاد تجربه ای خوب و لذت بخش از موشن‌گرافیک، انگیزه‌ای شد تا ما تلاش‌هایمان برای راه‌اندازی موشن‌گورو را شروع کنیم.

ما در موشن‌گورو موفق شدیم بهترین و با‌کیفیت‌ترین آموزش‌های موشن‌گرافیک را تولید کنیم. موشن‌گورو در حقیقت یک آموزشگاه آنلاین موشن‌گرافیک است که از نیازهای جامعه موشن‌گرافیک ایران ایجاد شده.

اما غالبا وقتی توی آموزشگاه‌های آنلاین دیگه آموزش ببینید متوجه می‌شوید که، یا مدرسین مهارت لازم برای تدریس اون موضوع رو ندارند یا هنرمندان ماهری هستند که روش آموزش روون و تخصصی کافی رو ندارند.

اما توی موشن‌گورو شما از کسایی آموزش می‌بینید که تجربه چندین سال تولید موشن‌گرافیک را دارند و با جدید‌ترین متدهای آموزشی دنیا آشنایی کافی دارند. پس از شرکت در دوره‌های آنلاین و محصولات آموزشی ما متوجه می‌شید که علی‌رغم نکات حرفه‌ای و تخصصی که توی آموزش هستند از پشتیبانی حرفه‌ای تیم ما بهره می‌برید و سخت‌ترین نکات نرم‌افزاری و مهارتی را به ساده‌ترین روش‌ها یاد می‌گیرید..

مؤسس موشن گورو کیست؟

محمد فاضل - موشن گرافیک

محمد فاضل
مؤسس موشن گورو

یه عاشق موشن گرافیک که هشت ساله همه زندگیش شده موشن گرافیک بیشتر از ۵۰ تا موشن گرافیک تولید کرده و هر روز داره موشن گرافیک رو آموزش میده